Spoštovani starši in skrbniki!

SEZNAM UČBENIKOV, DELOVNIH ZVEZKOV IN OSTALIH POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019 – OSNOVNA ŠOLA ZREČE

Pripravili smo vam izbor učbenikov in delovnih zvezkov, ki so jih izbrali naši učitelji in jih bo vaš šolar potreboval v šolskem letu 2022/2023.

SEZNAM NAJDETE  S KLIKOM TUKAJ ALI NA SPODNJIH POVEZAVAH.

• Učbeniški sklad:

Učbenike si lahko učenci izposodijo iz učbeniškega sklada. Prejmejo jih v začetku šolskega leta in jih ob zaključku vrnejo. Za vse učence je po navodilih MIZŠ zagotovljena brezplačna izposoja učbenikov.

Učbenike je potrdil Strokovni svet RS za splošno izobraževanje.

Učbeniški sklad 1.-9. 2022_23

• Delovni zvezki in ostale potrebščine:

Delovne zvezke (razen starši 1. triade) in ostale potrebščine kupite starši sami.

* MIZŠ krije stroške učnih gradiv za učence 1. triade, zato nakup le-tega z vaše strani ni potreben.

Šola je 30. 5. 2022 na Svetu staršev pridobila pisno soglasje nabavne cene delovnih zvezkov za posamezni razred.

DZ 1._9. 2022_3

Kontaktni ponudnikov in spletne povezave (elektronske naročilnice):

• MLADINSKA KNJIGA

Mladinska knjiga

• KOPIJA – NOVA

Kopija nova

• DRŽAVNA ZALOŽBA

DZS

Izberite zase najboljšega ponudnika.

Želim(o) vam lepe počitnice!