Prijavnice in informacije za letovanja 2021

Na ZPM Maribor prijave za letovanja otrok in mladostnikov na DMZ Pohorje in v VIRC Poreč sprejemamo od ponedeljka, 3. maja 2021.

DATUMI IZMEN 2021

Prosimo, da vse postopke, povezane s prijavljanjem, opravite po e-pošti letovanja@zpm-mb.si (dokumenti morajo biti ustrezne kvalitete, ne upoštevajo se fotografirani dokumenti) ali po navadni pošti: ZPM Maribor, Razlagova ulica 16, 2000 Maribor.

Zaradi aktualnih razmer vse starše/prijavitelje, iz vseh občin (ne glede na stalno bivališče), prosimo, da prijavnico pošljete skenirano po elektronski pošti ali po pošti na ZPM Maribor (tudi tisti, ki jo boste skupaj z dokazili oddali na osnovni šoli ali občini, kjer imate stalno bivališče, in je spodaj tako navedeno). Tako boste imeli vsi enake možnosti, da si pravočasno zagotovite mesto v želeni izmeni.

Prijavnice za letovanja 2021 z ZPM Maribor:

– DMZ Pohorje – prijavnica 2021 in DMZ Pohorje – pogoji 2021 – obvezno preberite!

–  VIRC Poreč – prijavnica 2021 in VIRC Poreč – pogoji 2021 – obvezno preberite!

–  Kriteriji, navodila in informacije za prijavo na letovanja 2021 – obvezno preberite!

Mestna občina Maribor: skenirano prijavnico in veljavno odločbo o otroškem dodatku pošljejo na naslov letovanja@zpm-mb.si ali po pošti na naslov ZPM Maribor.

Več informacij si lahko preberete tukaj.