Tajništvo: 02 450 10 90 | Odjava prehrane: 02 450 10 98 info@abesednjak.si
Select Page

Kljub temu, da pouk poteka na daljavo, dobra dejanja naših učencev ne počivajo. Pod okriljem projekta POGUM smo se povezali s starostniki v Domu starejših občanov Tezno in Domu Danice Vogrinec Tabor. V prazničnem času so vsi učenci naše šole pod vodstvom učiteljic in učitelja razrednega pouka ter učiteljic slovenščine in učiteljice likovne vzgoje na predmetni stopnji, v sklopu medpredmetnega povezovanja, izdelovali voščilnice. Več kot 480 voščil je bilo predanih starostnikom v upanju, da jim likovni izdelki in lepe misli naših učencev polepšajo praznične dni.
Voščila učencev si lahko ogledate v videu Besednjakovo spletno voščilo, ki je namenjeno prav vsem!

Sabrina Buzadžić, vodja projekta POGUM

Prilagodi izgled strani