Drage učenke in učenci, spoštovani starši in skrbniki.

Počitnicam že skoraj mahamo v slovo, saj nas od novega šolskega leta ločuje le še nekaj brezskrbnih dni. V šoli že potekajo temeljite priprave na prvi in vse nadaljnje šolske dni. Veselimo se vašega prihoda. Prav gotovo in skrivoma se novih izzivov, znanj in dogodivščin veselite tudi vi.

V nadaljevanju vas seznanjamo z najpomembnejšimi informacijami o poteku prvega šolskega dne, ki bo v ponedeljek, 2. 9. 2024.

Učenke in učence od 2. do 5. razreda pričakujemo pred glavnim vhodom v šolo ob 8.20 (prisotnost v šoli do 11.40).

Učenke in učence od 6. do 9. razreda bomo pričakali pred glavnim vhodom v šolo ob 9.00 (prisotnost v šoli do 12.00).

Učenke in učence 1. razreda pričakujemo v telovadnici šole ob 10.00 (prisotnost do 12.00).

Prvi šolski dan ne bo jutranjega varstva, poskrbljeno pa bo za malico in kosilo ter podaljšano bivanje.

V kolikor bodo učenci imeli ta dan kosilo in bodo ostali v podaljšanem bivanju, vas naprošamo, da do petka, 30. 8. 2024, do 12. ure izpolnite spletni obrazechttps://forms.gle/m2RioPS2TX9CKBda7

Učenke in učenci naj prinesejo s seboj:

• copate,
  • torbe (za učbenike iz učbeniškega sklada),
  • pisalo,
  • beležko,
  • mapico.

Želimo vam lep začetek šolskega leta!

Dr. Manja Flisar Šauperl,