2. DAN:
Danes nas je prebudil sonček in nas popeljal v aktiven dan. 8. A se je dopoldan preizkusil v pripravi knapovske košte, 8. B v športnem plezanju in disk golfu, 8. C pa se je s karto in kompasom odpravil po Koroški. Popoldan so učenci 8. A in B razreda kolesarili po rudniku Mežica, ostali so tekli na smučeh ali se odpravili na motorično pot.
Lepo se imamo in se že veselimo jutrišnjih aktivnosti.

1. DAN:
Učenci 8. razredov smo danes prispeli v CŠOD Peca, kjer bomo do petka uživali v zimski idili.

8. A je danes uril svoje motorične spodobnosti na motorični poti, 8. B je imel geološko delavnico, 8. C pa se je preizkusil v teku na smučeh.
Zvečer pa nas vse čaka nočni pohod po zasneženi pokrajini.

Lep zimski pozdrav!

Spoštovani starši in skrbniki.

Obveščamo vas, da so učenci 8. razredov ter spremljevalci varno prispeli v Mežico (CŠOD Peca), kjer bodo preživeli tedensko šolo v naravi.