Spoštovani starši!

SEZNAM UČBENIKOV, DELOVNIH ZVEZKOV IN OSTALIH POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019 – OSNOVNA ŠOLA ZREČE

Pripravili smo vam izbor učbenikov in delovnih zvezkov, ki so jih izbrali naši učitelji in jih bo vaš šolar potreboval v šolskem letu 2021/2022.

SEZNAM NAJDETE  S KLIKOM TUKAJ ALI NA SPODNJIH POVEZAVAH.

• Učbeniški sklad:

Učbenike si lahko učenci izposodijo iz učbeniškega sklada. Prejmejo jih v začetku šolskega leta in jih ob zaključku vrnejo. Za vse učence je po navodilih MIZŠ zagotovljena brezplačna izposoja učbenikov.

Učbenike je potrdil Strokovni svet RS za splošno izobraževanje.

Učbeniki 2021_22

• Delovni zvezki in ostale potrebščine:

Delovne zvezke (razen starši 1. triade) in ostale potrebščine kupite starši sami.

* MIZŠ krije stroške učnih gradiv za učence 1. triade, zato nakup le-tega z vaše strani ni potreben.

Šola je 26. 4. 2021 na Svetu staršev pridobila pisno soglasje nabavne cene delovnih zvezkov za posamezni razred.

DZ 2021_2

Kontaktni ponudnikov in spletne povezave (elektronske naročilnice):

MLADINSKA KNJIGA

www.tinyurl.com/vmbx72nw

KOPIJA – NOVA

www.kopija-nova.si/os?pmr=qu&pmid=q7tju1253zzt

DRŽAVNA ZALOŽBA

www.dzs.si

Izberite zase najboljšega ponudnika.

Želim(o) vam lepe počitnice!