Kulturni dan z naslovom To smo mi (11. 5. 2021) je bil namenjen tkanju medosebnih odnosov v razrednih skupnostih.

Končni cilj pa skupni izdelek – kolaž vsake razredne skupnosti od 6.- do 9.-razreda.

Nastali so originalni izdelki: naslovnice, intervjuji z razredniki, predstavitve najljubših športov in knjig v razredu, kvizi in križanke, nikoli pozabljene razredne zgodbe, zgodbe o stavbi naše šole, učenke in učenci so predstavili tudi svojo materinščino …

Prvič so kulturni dan pod vodstvom mag. Polonca Čontala Piberl sooblikovale naše osmošolke, in sicer: Lucija Rečnik, Hana Horvat in Nika Emeršič.

Nekaj utrinkov uspešnega dela naših učenk in učencev si lahko ogledate na fotografijah oz. pred zbornico.

Kopije izdelkov bodo razstavljene konec meseca maja v prostorih Mestne četrti Tabor.

Kolaž 8. A